Dėmesio!
Tvarkaraštis gali keistis. Sekite mus:
Valstybinių švenčių dienomis užsiėmimai nevyksta.


Užsiėmimai suaugusiems
Diena Laikas Treniruotė Treneris Aukštas
I 09:00 Kineziterapinė mankšta* - NUO RUDENS Solveiga 1
09:00 Nirvana fitness - NUO RUDENS Jolanta 2
18:40 Intervalinė treniruotė* - VYKSTA Jūratė 1
18:30 Solo Latino (naujokai) - NUO RUDENS Jurgita 2
19:45 Salsa/Bachata poroms (pažengę) - NUO RUDENS Jurgita 2
II 12:00 Nirvana fitness - NUO RUDENS Jolanta 2
17:45 Funkciniai diržai - VYKSTA (registracija tel. 8 622 82397) Jūratė 1
18:30 Fitness Dance - NUO RUDENS Erika 1
19:00 Kalanetika* - VYKSTA Dalia 2
19:30 Funkcinė treniruotė* - VYKSTA Rusnė 1
III 8:00 Funkciniai diržai - NUO RUDENS Jūratė 1
09:00 Kineziterapinė mankšta* - NUO RUDENS Solveiga 1
18:40 Intervalinė treniruotė* - VYKSTA Jūratė 1
18:30 Solo Latino (naujokai) - NUO RUDENS Jurgita 2
19:45 Salsa/Bachata poroms (pažengę) Jurgita 2
IV 12:00 Nirvana fitness - NUO RUDENS Jolanta 2
17:45 Funkciniai diržai - VYKSTA (registracija tel. 8 622 82397) Jūratė 1
18:30 Fitness Dance - NUO RUDENS Erika 1
19:00 Kalanetika* - VYKSTA Dalia 2
19:30 Funkcinė treniruotė* - VYKSTA Rusnė 1
V 09:00 Nirvana fitness - NUO RUDENS Jolanta 2
19:00 Savigyna suaugusiems - NUO RUDENS Sergej 2
VI 08:30 Joga - NUO RUDENS Vilma 2
09:00 Funkcinė treniruotė* - NUO RUDENS Rusnė 1
10:15 Funkciniai diržai - NUO RUDENS Jūratė 1
VII 18:00 Salsa/Bachata poroms (naujokai) - NUO RUDENS Jurgita 1
*Galioja bendras grupinių treniruočių abonementas.
Abonemento kortelę gali įsigyti pas bet kurį trenerį, kurio užsiėmimas pažymėtas *.



Užsiėmimai vaikams - NUO RUDENS
Diena Laikas Treniruotė Treneris Aukštas
I 13:00 Sportiniai šokiai vaikams 5-7m. Justina 2
14:15 Sportiniai šokiai vaikams 7-10m. Justina 1
14:00 Gimnastika 7-9m. Greta 2
15:00 Gimnastika 10-13m. Greta 2
16:15 Sportiniai šokiai vaikams 8-11 m. pažengę Justina 2
16:30 Aikido vaikams (registracija 8 671 83539) Algis 1
17:15 Sportiniai šokiai vaikams 10-13 m. pažengę Justina 2
II 14:30 Gatvės šokiai Erika 2
15:30 Gatvės šokiai Erika 2
16:30 Karatė Sergej 2
17:30 Karatė Sergej 2
III 14:00 Gimnastika 7-9m. Greta 2
15:00 Gimnastika 10-13m. Greta 2
16:30 Aikido vaikams (registracija 8 671 83539) Algis 1
IV 14:30 Gatvės šokiai Erika 2
15:30 Gatvės šokiai Erika 2
16:30 Karatė Sergej 2
17:30 Karatė Sergej 2
V 13:00 Sportiniai šokiai vaikams 5-7m. Justina 2
14:15 Sportiniai šokiai vaikams 8-9m. Justina 1
16:15 Sportiniai šokiai vaikams 8-11 m. pažengę Justina 2
17:15 Sportiniai šokiai vaikams 10-13 m. pažengę Justina 2
18:15 Šokiai mažyliams 3-6 m. Justina 2

Grįžti į viršų