Asmeniniai treneriai

Brigita
Brigita Navickaitė
Tel. 8 646 33118

Asmeninė trenerė. Paslaugos: individualios treniruočių programos sudarymas, asmeninės treniruotės, konsultacijos sporto bei mitybos klausimais, mitybos planai, kūno būklės bei fizinio pajėgumo vertinimas, asmeninė nėščiųjų mankšta.

Kvalifikacija:
● Medicininis išsilavinimas
● Personal Training (I ir II lygis) Euroeducation B lygio sertifikatai
● Asmeninis treneris treniruoklių salėje (I ir II lygis) Euroeducation B lygio sertifikatai
● Asmeninis treneris Euroeducation B lygio licencija
● KKSD Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas
● “Asmeninės ir grupinės treniruotės dirbant su nėščiosiomis” sertifikatas

Dominykas
Dominykas Latvaitis
Tel. 8 618 49450

Asmeninis treneris. Paslaugos: individualios treniruočių programos sudarymas, asmeninės treniruotės, mitybos ir kūno rengybos rekomendacijos, kūno būklės ir fizinio pajėgumo įvertinimas.

Kvalifikacija:
● Personal Training (I ir II Lygiai) Euroeducation B lygio sertifikatai
● Asmeninis treneris treniruoklių salėje (I ir II Lygiai) Euroeducation B lygio sertifikatai
● Asmeninis treneris Euroeducation B lygio licenzija
● KKSD Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas
● Aeromix Fitneso mokymo centras, teorinio-praktinio seminaro "Pasiruošimas fitneso ir kultūrizmo varžyboms" sertifikatas


Užsiėmimų grupėse treneriai

Rusnė
Rusnė Valeikienė
Tel. 8 686 35667

Rusnė yra grupinių užsiėmimų trenerė. Turi ilgametę patirtį treniruodama moteris, norinčias turėti stiprų ir sveiką kūną funkcinių treniruočių, klasikinės areobikos pagalba, Healthy Burn su svareliais, gimnastikos gumomis, kamuoliais, gimnastikos lazdomis, Body Shaping ir kt. Veda intervalines treniruotes, skirtas jėgos, širdies, kraujagyslių, lankstumo stiprinimui. Yra iškovojusi Miss Fitness titulą, bėga maratonus. Ją dažnai pamatysi bėgiojančią Riešės ir apylinkių takais.

Funkcinė treniruotė

Evelina
Evelina Radišauskaitė - Meškonė
Tel. 8 698 47488

Kūno dizaino ir funkcinių treniruočių instruktorė. Darbo patirtis nuo 2014 m. Treniruočių metu daug dėmesio skiriama jėgos ir ištvermės lavinimui, siekiama, kad pratimai būtų įvairūs, taisyklingai atliekami, stiprinantys visus kūno raumenis bei formuojantys proporcingą kūno siluetą. Konsultuoja sveikatai palankios mitybos ir lieknėjimo klausimais. Nuolat tobulėja ir kelia kvalifikaciją specializuotuose sporto bei mitybos seminaruose. 

Kvalifikacija:
● Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas
● Euroeducation B lygio sertifikatas “Grupinių užsiėmimų treneris”
● Euroeducation B lygio sertifikatas “Asmeninis treneris”
● AEROMIX sertifikatas “Sporto mitybos specialistas”

Body sculpt

Solveiga
Solveiga Reisgienė
Tel. 8 659 64945

Trenerė turi Kūno kultūros ir sporto departamento licenciją dirbti sportinį teorinį ir praktinį darbą, Lietuvos aerobikos federacijos, Europos fitneso mokyklos, Fitness Factory sertifikatus (aerobikos, grupinų, funkcinių, jėgos, Step treniruočių instruktoriaus kvalifikacija), nuolat gilina žinias ir įgūdžius seminaruose bei konvencijose. Solveigos patirtis vedant grupinius užsiėmimus - 13 metų. Taip pat Solveiga šiuo metu studijuoja kineziterapiją.

Rato treniruotė

Tomas
Tomas Jančoras
Tel. 8 687 77334

Tomas prisistato esąs nei šokėju, nei jaunuoliu... Tiesiog norėjo numesti svorio ir netyčia atrado Zumbą. Patiko, tiko – tai ir šėlioja Tomas su visais, kam patinka, jau keturi metai. Tomas yra licencijuotas ZUMBA fitness ir ZUMBA Toning instruktorius, licencijuotas KKSD treneris. Taip pat veda Pump treniruotes.

Zumba, Pump

Vilma
Vilma Kaškonaitė-Deksnienė
Tel. 8 687 21020

Vilma yra sertifikuota jogos mokytoja nuo 2004 m. Jogos centro Soham įkūrėja ir vadovė. Turi nenutrūkstamai ilgą asmeninę jogos filosofijos, teorijos ir praktikos patirtį su aukščiausios kvalifikacijos pasaulyje pripažintais jogos mokytojais. Kartu su kineziterapeutu įkūrė Sveikos Nugaros jogos mokyklą ir parengė specialią programą žmonėms, turintiems nugaros problemų.

Joga

Simona
Simona Taurozaitė
Tel. 8 648 26121

Šokis Simoną lydi nuo vaikystės, kadangi šokti ji pradėjo vos 4 metukų. Šoka pramoginius, modernius šokius, bei nuolat mokosi kitų stilių, kad paįvairintų pamokas naujais elementais ! Ilgą laiką dirbo šokių mokytoja Graikijoje, yra apdovanota įvairiuose šokių konkursuose. Dirba su šokėjais nuo 3 metukų iki 80-ies metų - šis darbas įdomus tuo, jog yra galimybė susipažinti su įvairiais žmonėmis ir parodyti jiems šokio pasaulį !

Solo Latino, Vaikų šokiai

Nida
Nida Matiukienė
Tel. 8 685 25563

Nida yra licenzijuota Nirvana fitness instruktorė, savo darbe integruojanti psichologijos mokslą ir sveiką judėjimą, taikanti šokio ir judesio terapijos žinias.  Nida taip pat yra psichoterapeutė-psichologė, sveikatingumo mokytoja, vedanti sveikos gyvensenos, streso valdymo ir emocinio intelekto ugdymo seminarus. Konsultuoja gydomosios mitybos tema, sudaro asmeninį sveikatos planą.

Nirvana fitness

Ieva
Živilė Valeikienė
Tel. 8 670 63440

Živilė yra sertifikuota pilates trenerė, turinti Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą, pilates trenerio europietišką (Euroeducation) licenciją. Visą gyvenimą, kiek save atsimena, Živilė šoko, sportavo, rūpinosi savo laikysena, grakštumu. Nenustygsta vietoje, nuolat dalyvauja ir tobulinasi mokymuose, seminaruose, domisi sporto ir sveikatos naujovėmis. Savo žiniomis ir patirtimi siekia dalintis su visais, kuriems svarbu turėti gražų ir sveiką kūną. Živilė pažada smagias, efektyvias ir nenuobodžias treniruotes.

Pilates

Vitalij
Vitalij Kolbasnik
Tel. 8 683 63412


Kangoo jumps

Sergej
Sergej Kolesnikov
Tel. 8 686 16894


Vaikų karatė

Grįžti į viršų